Misja i wartości

W Szkole Językowej Belgravia wierzymy, że tylko edukacja wynikająca z pasji i oparta na prawdziwych wartościach może przynieść najlepsze efekty.

Naszym celem jest dostarczenie mieszkańcom Krakowa jak najlepszej jakości zajęć z języka angielskiego, które sprawią, że komunikacja w tym języku stanie się płynna i swobodna. Pragniemy stać się wiodącą szkołą języka angielskiego z wysokim wskaźnikiem zadowolenia i satysfakcji wśród naszych kursantów. Uczymy głównie metodą CLT (Communicative Language Teaching), czyli metodą komunikacyjną, która jak sama nazwa wskazuje, kładzie duży nacisk na interakcję między lektorem a kursantami; oraz Language Immersion, czyli metodą immersji językowej polegającą na otoczeniu się językiem angielskim na wszelkie możliwe sposoby.

Wartości, które wyznajemy:

Jakość

Zawsze staramy się pójść o krok dalej. Zależy nam, aby przekroczyć Twoje oczekiwania. Dlatego zajęcia prowadzone są przez kompetentnych, doświadczonych lektorów o wysokiej kulturze osobistej i pozytywnym nastawieniu. W naszej szkole korzystamy wyłącznie z profesjonalnych i legalnych źródeł wiedzy oraz informacji.

Kreatywność

Zajęcia są prowadzone w sposób interesujący i w przyjaznej atmosferze. Cały czas motywujemy naszych lektorów do maksymalnego wykorzystania ich potencjału twórczego i umiejętności dydaktycznych.

Skuteczność

Jesteśmy wrażliwi na Twoje zmagania z językiem obcym, dlatego podchodzimy do każdego kursanta indywidualnie. Dopasowujemy metodę, poziom, materiały i styl nauczania, który pomoże Ci w osiągnięciu pozytywnych efektów.

Odpowiedzialność

W naszej szkole czujemy się odpowiedzialni za jakość postępów, które robisz. Dokładamy wszelkich starań i wysiłku, aby te postępy były jak największe.

Rafał Zyskowski

Rafał jest założycielem i lektorem języka angielskiego w szkole językowej Belgravia. Studia wyższe i doktoranckie ukończył w Stanach Zjednoczonych. Studiował w Louisiana State University w Baton Rouge, LA (2004-08, 2010-14) i w Indiana University w Bloomington, IN (2008-10). Podczas studiów drugiego i trzeciego stopnia pełnił prestiżową funkcję Graduate Assistant. Uczył w szkołach publicznych w Baton Rouge w ramach amerykańskiego projektu edukacyjnego Big Buddy Program (2010-11, 2013-14). W latach 2015-17 mieszkał w Londynie, gdzie pracował m.in. jako prywatny tutor. Przez ostatnie cztery lata uczył języka angielskiego w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie.

Rafał posiada naukowy tytuł Doctor of Musical Arts, certyfikat Cambridge CPE i dwa certyfikaty TOEFL, które potwierdzają jego znajomość języka angielskiego na najwyższym poziomie.